Граємо і вчимося

Цікавість – це фітіль в свічці навчання.
Вільям А. Ворд

Наші класи

Міні-садочок

У наших групах міні-садочка дитина може проводити від 5 до 11 годин на день. Група розрахована на 8-10 дітей, з якими працюють досвідчені і чуйні педагоги, няні. У програмі кожного дня передбачені заняття за віком, рухливі ігри з однолітками, спостереження за природою, соціалізуючі і музичні ігри, прогулянки на свіжому повітрі. Персонал міні-садочка відрізняється дуже м’яким підходом і здатністю зацікавити дітей навчанням.
У нас діткам запропонують триразове харчування (полуденок, обід і вечеря) з урахуванням особливостей малюка і побажання батьків.
Прогулянка здійснюється у дворі будинку, при відповідних погодних умовах. Обмежена кількість дітей і суворе правило санітарної безпеки знижує ризик захворювань дитини до мінімуму.
У міні-садочку дитина відчуває себе більш спокійно і впевнено, вона уникає того стресу, який в більшості випадків переслідує діток на етапі адаптації до муніципального дитячого садка. У нас приділяється велика увага психологічного комфорту (спокійна музика, захоплюючі ігри, вправи по релаксації), індивідуального розвитку і безпеки дітей. Всі предмети, побутова хімія, апаратура тут розташовується з урахуванням безпеки підопічних. Адміністратор уважно стежить за виконанням режиму дня і якістю занять.

 • – пн.-пт. з  8:30 до 19:00

 • – від 2 до 6 років

Логопед

Логопед-дефектолог – це спеціаліст, який працює з дітьми, що мають проблеми у мовному або психічному розвитку. Спеціаліст проводить корекцію і усуває недоліки мовного розвитку, стимулює розвиток мови при її відсутності. Логопеди працюють з дошкільнятами та школярами як з ізольованими мовними порушеннями, так і з тими, які мають різні додаткові труднощі у розвитку, наприклад, затримки психорозвитку, гіперактивність, зниження слуху, аутистичні риси і ін.
Перш ніж почати заняття по корекції і розвитку мовлення, логопед-дефектолог проводить діагностику мовлення дитини, виявляючи наявність дефекту і його причину. Далі він розробляє індивідуальний план корекційної роботи і підбирає відповідні методики для його ефективної реалізації.

 • – 2 рази на диждень
 • – від 3 років

Хореографія

Хореографія для дітей – чудовий спосіб розвитку музичного слуху, координації, гнучкості. Дитина зможе сформувати гарну поставу, стати більш впевненою у собі, веселою і відкритою.
Та з іншого боку хореографія, як ніяке інше мистецтво, має величезні можливості для повноцінного естетичного вдосконалення дитини, для її гармонійного духовного та фізичного розвитку.
Заняття хореографією покликані: розвивати силу, витривалість, спритність, гнучкість, координацію рухів, уміння долати труднощі, загартовувати волю і зміцнювати здоров’я дітей. А також розвивати почуття ритму, формувати гарні манери, ходу, поставу, виразність рухів тіла і поз, позбавляти від сором’язливості, скутості, комплексів, вчити радіти успіхам інших і робити внесок в успіх інших.

 • – 2 рази на тиждень
 • – від 2 до 6 років (в рамках занять міні-садочка)

Ранній розвиток

Заняття з раннього розвитку проходять українською та російською мовою за бажанням батьків. Заняття ділиться на три-чотири різнопланових блока по 10-15 хвилин кожний. Використовується авторська методика педагога і синтез методик, які чудово зарекомендували себе (Зайцев, Нікітіни, Монтессорі, «Я у світі» -програма дитячих садків), приділяється увага естетичному і соціальному вихованню дітей, розвитку їх умінь і навичок.
На заняттях дитина вчиться виконувати завдання і гармонійно комунікувати з однолітками.

 • – 2 рази на тиждень
 • – від 1 до 3 років

Підготовка до школи

Дитячий клуб Leo kids club запрошує дітей на курси підготовки до школи. Сучасні діти повинні приходити в школу з певним багажем навичок і знань. Заняття з підготовки до школи в дитячому клубі покликані забезпечити дитину цими знаннями так як вони проводяться за програмами спадкоємними зі шкільними, так що Ваші діти будуть готові до вимог школи емоційно та інтелектуально. Курс підготовка до школи включає в себе кілька предметів (математика, знайомство з навколишнім світом, розвиток мовлення, читання та підготовка руки до письма, творчість і багато іншого). Групи з підготовки дошкільнят формуються відповідно до віку і навичок дітей.

 • – 3 рази на тиждень
 • – від 5 років

Заняття за методикою К. Орфа

Музика, театр, танець, спів, імпровізація, гра в оркестрі на інструментах з різних кінців світу! Все це відбувається на наших Орф-заняттях.
Навіщо це потрібно дитині:
• для соціально-емоційного розвитку (а це емоційний ріст дитини, ефективна міжособистісна взаємодія дитини з іншими)
• для когнітивного розвитку (а це розвиток всіх розумовий процесів – сприйняття, пам’яті, логіки, уяви та ін)
• для фізичного розвитку (а це контроль над рухами і голосом, це робота з гнучкістю, спритністю, силою, швидкістю, координацією і диханням)
• для духовного розвитку (а це здатність до споглядання і трансцендентності)

На наших заняттях ми експериментуємо зі звуками, поняттями, з голосом і тілом. У групових іграх і в оркестрі ми розвиваємо самоконтроль. Ми фантазуємо, вигадуємо та імпровізуємо – а це розвиток нашої креативності. Ми розвиваємо нашу мову через спів і читання віршів,творчі рухові вправи та ігри, театральні сценки та обговорення ідей – це все поглиблює наші вміння в вербальному спілкуванні. І, звичайно, не обходимо стороною і невербальну комунікацію (цю здатність, до речі, вчені віднесли до однієї зі складових інтелектуальної обдарованості дитини).
Заняття проводить Оксана Верес, Орф-педагог, керівник студії творчого розвитку дітей «Чудограй», біля 17 років працює у напрямку творчого розвитку дітей, 7 років в орф-педагогіці з дітьми від 6 місяців до 12 років. Оксана навчалася в інституті К.Орфа (Австрія), в Київській Національній музичній академії ім. П.І.Чайковського, стажувалась на численних міжнародних курсах в Європі у відомих світових педагогів.

 • – 1 раз на тиждень
 • – від 3 років

Англійска для дітей

Запрошуємо Ваших дітей на заняття з англійської мови. Наш центр пропонує програми навчання відповідно до вікових та психологічних особливостей дітей. Весь процес навчання проходить в ігровій формі, педагог вміє знайти підхід до кожної дитини, тому навіть після заняття дитина ще довго перебуває під враженням і готова ділитися своїми новими знаннями.
З дітьми ми не тільки вчимо англійську, а намагаємося прищепити бажання вчитися, якого їм часто не вистачає.

 • – 2 рази на тиждень
 • – 3-4 роки

Бразильське джиу-джитсу

Бразильське джиу-джитсу об’єднує краще зі світових єдиноборств і будується не на агресії, а на самоконтролі і захисті. Воно ґрунтується на принципі, за яким людина слабшої статури може успішно захиститися від більш сильного супротивника і перемогти його. Бразильське джиу-джитсу – це єдиноборство щасливих і розкутих людей.
Діти будуть використовувати навички, отримані на тренуваннях, щоб швидко і граціозно рухатися по життю, набуваючи впевненість у міру зростання, маючи здатність мужньо відстоювати свої переконання, і бути впевненими в будь-якій ситуації.

 • – 2 рази на тиждень
 • – 4-6 років