НАШІ ПОСЛУГИ

У наших групах міні садка дитина може проводити до 11 годин на день. Група налічує 8-10 дітей, з якими працюють досвідчені і чуйні вихователі. У програмі кожного дня передбачені розвиваючі заняття за віком, рухливі ігри з однолітками, спостереження за природою, соціалізуючі і музичні ігри, прогулянки. Вихователі відрізняються дуже м’яким підходом і здатністю зацікавити дітей навчанням.

У нас діткам запропонують триразове харчування (полуденок, обід та вечеря) з урахуванням особливостей малюка та побажань батьків.

Прогулянка проводиться у дворі дома, при підходящих погодних умовах. Обмежена кількість дітей та суворі правили санітарної безпеки знижують ризик захворювань дитини до мінімуму.

У міні-садку дитина відчуває себе більш спокійно та впевнено, вона уникає того стресу, який в більшості випадків переслідує діток на етапі адаптації до муніципального дитячого садка. Тут приділяється велика увага психологічного комфорту (спокійна музика, захоплюючі ігри, вправи по релаксації), індивідуального розвитку і безпеці дітей. Всі предмети, побутова хімія, апаратура розташовується з урахуванням безпеки діток, адміністратор уважно стежить за виконанням режиму дня та якістю занять.

Запрошуємо Ваших дітей на навчання англійській мові. Наш центр пропонує програми навчання відповідно до вікових і психологічними особливостями дітей. Весь процес навчання проходить в ігровій формі. Викладач вміє знайти підхід до дітей, тому навіть після заняття дитина ще довго залишається під враженням і ділиться своїми новими знаннями.

C дітьми ми не тільки вивчаємо англійську мову, а й намагаємося викликати бажання вчитися, якого так часто їм не вистачає!

Leo kids club пропонує індивідуальні заняття англійською мовою для дорослих.

Тепер вивчити англійську стало набагато простіше і комфортніше! В основі програма курсу англійської мови лежить вивчення лексики (словосполучень, фраз і стійких виразів) і граматики в контексті і активне їх використання. Ваш англійська стане більш природним і вільним, а вимова і сприйняття на слух помітно покращаться!

Любі друзі! Свято – це чудова можливість відчути себе в атмосфері радості і звичайно ж зберегти добрі і теплі спогади на довгий час!

Leo kids club допоможе Вам організувати веселий і незабутнє свято для Вашої дитини. До Ваших послуг оренда приміщення нашого центру, професійні аніматори і барвиста шоу-програма на Ваш вибір.

Заняття проходять на українській або російській мові за бажанням батьків. Заняття ділиться на три-чотири блоки по 10-15 хвилин кожен. Використовується синтез чудово зарекомендували себе методик (Зайцев, Нікітіни, Монтессорі, “Я у світі” -програма Дит.сад та авторська методика викладача), приділяється увага естетичному і соціальному вихованню дітей, розвитку їх вмінь та навичок.

Музика, театр, танець, спів, імпровізація, гра в оркестрі на інструментах з різних кінців світу! Все це відбувається на наших Орф-заняттях. Навіщо це потрібно дитині: – для соціально-емоційного розвитку (а це емоційний ріст дитини, розвиток емоційного інтелекту, ефективна міжособистісна взаємодія дитини з іншими) – для когнітивного розвитку (а це розвиток усіх розумових процесів – сприйняття, пам’яті, логіки, уяви та ін.) – для фізичного розвитку (а це контроль над рухами і голосом, це робота з гнучкістю, спритністю, силою, швидкістю, координацією і диханням) – для духовного розвитку (а це здатність до споглядання і трансцендентності)

На наших заняттях ми експериментуємо зі звуками, поняттями, з голосом і тілом. У групових іграх і в оркестрі ми розвиваємо самоконтроль. Ми фантазуємо, придумуємо і імпровізуємо – а це розвиток нашої креативності. Ми розвиваємо нашу мову через спів і читання віршів, творчі рухові вправи та ігри, театральні сценки та обговорення ідей – це все поглиблює наші вміння в вербальному спілкуванні. І, звичайно, не обходимо стороною і невербальну комунікацію (цю здатність, до речі, вчені віднесли до однієї зі складових інтелектуальної обдарованості дитини).

Заняття проводить Оксана Верес, Орф-педагог, керівник студії творчого розвитку дітей «Чудограй», близько 17 років працює в напрямку творчого розвитку дітей, 7 років в орф-педагогіці з дітьми від 6 місяців до 12 років. Оксана вчилася в інституті К.Орфа (Австрія), в Київській Національній музичній академії ім. П.І.Чайковського, стажувалася на численних міжнародних курсах в Європі в відомих світових педагогів.

Дитячий клуб Leo kids club запрошує дітей на курси підготовки до школи. Сучасні діти повинні приходити в школу з певним багажем навичок і знань. Заняття з підготовки дитини до школи в дитячому клубі проводяться за програмами схожими до шкільних, так що Ваші діти будуть готові до вимог школи емоційно та інтелектуально. Курс підготовка до школи включає в себе кілька предметів (математика, знайомство з навколишнім, розвиток мови, читання та підготовка руки до листа). Групи з підготовки дошкільнят формуються відповідно до віку

ЗАМОВИТИ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

To Top
Мини-сад

В наших группах мини сада ребенок может проводить до 5 часов в день. Группа рассчитана на 5-6 детей, с которыми работают опытные и чуткие воспитатели. В программе каждого дня предусмотрены развивающие занятия по возрасту, подвижные игры со сверстниками, наблюдения за природой, социализирующие и музыкальные игры. Педагог накормит детей полдником. Также проводятся прогулки, просмотр развивающих мультфильмов (до 12 мин. по желанию родителей) и мини-йога. Воспитатели отличаются очень мягким подходом и способностью заинтересовать детей обучением. Вы отметите успехи уже через неделю-другую.

В мини-садике ребенок чувствует себя более спокойно и уверенно, он избегает того стресса, который в большинстве случаев преследует деток на этапе адаптации к муниципальному детскому саду. Тут уделяется большое внимание психологическому комфорту (спокойная музыка, увлекательные игры, упражнения по релаксации), индивидуальному развитию и безопасности деток. Все предметы, бытовая химия, аппаратура здесь располагается с учетом безопасности подопечных, администратор внимательно следит за исполнением режима дня и качеством занятий. При желании питание родители могут приносить с собой либо воспитатель предложит малышу наш ланч: фрукты, печенье, сок/чай. Прогулка осуществляется во дворе дома, в подходящих погодных условиях. Ограниченное количество детей и строгое правило санитарной безопасности снижает риск заболеваний ребенка до минимума.

×
Английский для детей

Приглашаем Ваших детей на обучение английскому языку. Наш центр предлагает программы обучения в соответствии с возрастными и психологическими особенностями детей. Весь процесс обучения проходит в игровой форме. Преподаватель умеет найти подход к детям, поэтому даже после занятия ребенок еще долго остается под впечатлением и делится своими новыми знаниями.

C детьми мы не только изучаем английский язык, но и стараемся вызвать желание учиться, которого так часто им не хватает!

×
Английский для взрослых

Leo kids club предлагает групповые и индивидуальные занятия английским языком для взрослых. 

Теперь изучить английский стало намного проще и комфортнее!  В основе программа курса английского языка  лежит изучение лексики (словосочетаний, фраз и устойчивых выражений) и грамматики в контексте и активное их использование. Ваш английский станет более естественным и свободным, а произношение и восприятие на слух заметно улучшатся! 

Предложение для родителей с маленькими детьми: Вы можете посещать занятия, а в это время наш педагог присмотрит за малышом.

×
Развивающие занятия

Занятия в мини-садике занятия проходят на украинском и русском языке по желанию родителей. Два блока по 30 минут. Используется синтез великолепно зарекомендовавших себя методик (Зайцев, Никитины, Монтессори, “Я у світі”-программа дет.садов), уделяется внимание эстетическому и социальному воспитанию малышей.

×
Детский литературный клуб

Любите ли Вы читать своим детям, как любим это мы? А может Ваш непоседа не проявляет интереса к чтению, и в растерянности Вы не знаете что делать? Тогда Вам к нам))

Литературный клуб в Leo kids club  открывает свои двери для самых любознательных  и замечательных детей и дарит им увлекательное путешествие в загадочный  и незабываемый мир книги. Будем не только читать, а играть, творить и мечтать. И, самое важное, будем прививать любовь к книге длиною в жизнь.

×
Йога для мам с малышами

Мы знаем, что молодой маме очень трудно найти время для того чтобы заняться собой, а ведь так хочется быстрее вернуться в прежнюю форму и быть спортивной и подтянутой. При занятии йогой в Leo Kids Club Вам больше не придется придумывать где и с кем оставить малыша, просто берите его с собой. В программе йога мама и малыш – восстановление после родов, поддержание мышц в тонусе, дыхательные практики, обучение гармоничному взаимодействию с ребёнком и многое другое. 

При себе необходимо иметь удобную одежду и пеленку для ребёнка.

×
Организация детских праздников

Дорогие друзья! Праздник – это замечательная возможность почувствовать себя в атмосфере радости  и конечно же сохранить добрые и теплые воспоминания на долгое время!

 Leo kids club поможет Вам организовать веселый и запоминающийся праздник для Вашего ребенка. К Вашим услугам аренда помещения нашего центра, профессиональные аниматоры и красочная шоу-программа на Ваш выбор.

а.

×

×